adana rent a car

FLEET RENTAL SERVICE ::
More Information
SUPPLY OF BABY SEAT ::
More Information
FLEET RENTAL SERVİCE ::
 

FLEET RENTAL SERVICE ::

Filo kiralama, Merit Rent a Car ın müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet politikasında iddiali ve etkili olduğu asıl alan
olup; gerek bireysel gerek kurumsal kimlikteki müşterilerini araç satın almadan araç sahibi yapma hizmetidir.
   Merit Rent a Car, filo kiralamayı özellikle fazla sayıda araç satın almayı hedefleyen müşterilerine önermektedir.Fabrika çıkışı teslim ettiği araçların kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım, onarım, sigorta giderlerini müşterisinin yerine yaptığı gibi, ilgili satın alma vergilerini karşılayarak ve müşterinin çeşitli resmi makamlar nezdinde formalitelerle uğraşmasının ortadan kaldırarak; zaman, personel, nakit kullanımından tasarruf etmesini sağlar. Ayrıca aylık ödemelerin gider olarak gösterilebilmesi filo kiralama sisteminin müşteriye sağladığı önemli avantajlardan biridir.

Merit Rent a Car filo kiralama sistemi, ülkemizde satışı yapılan tüm markaları içerecek şekilde yapılandırılmış ve müşterilerinin servislerine sunulmuştur.

Kiralama süresi : Filo kiralamada minimum süre 12 ay, maksimum süre 36 aydır. Zaman aşımı taraflar arasında mutabakata bağlı olarak uygulanyr.

Araç yaşı ve teslimi Filo kiralamada '0' kilometre araç dışında araç teslimi yapılmaz ve teslimat için ek ücret alınmaz.

Periyodik bakımlar : Filo kiralamada aracın bakım klavuzuna göre tüm düzenli bakımları Merit Rent a Car tarafından karşılanır.

Sigorta kapsamı : Kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda Merit Rent a Car, Kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortasi dahilindeki tüm teminatları karşılar. Ayrıca müşterinin ihtiyacı olan muadil bir aracı 24 saat içinde teslim eder.

Araç sayısı : Filo kiralamada araç sayısında ve türünde limit yoktur. Anlayış; müşteri ihtiyacının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Katma değer vergisi : Satın alınan bir aracın KDV'si sabit bir kıymet haline gelerek mal bedeli ile birleşir ve ödenecek KDV'den mahsup edilemez. Kiralandığında ise KDV tutarı her ay mahsup edilebilir.

Ödemeler : Ödemeler sözleşme süresince aylık yapılır ve faturalar yoluyla müşterinin giderlendirebilmesini sağlar.
Uzun süreli kiramalarda fiyatlandırma. Uzun süreli kiralamalarda fiyatlar görüşmeye açıktır.

Kaza halinde : Filo kiralamada kullanyıan aracın kaza yapması halinde müşteriye en yakın servis bağlantıları derhal kurulur. Kazanın Adana dışında olması halinde bu süre azami 24 saattir ve bu süre muadil araç teslimi için de geçerlidir. 

 
   Rent a car adana, Adana Oto Kiralama, Adana Kiralık Oto, Araba Kiralama Adana, Havalimanı Oto Kiralama
Copyright © 2016 Merit Adana Rent A Car.
 0533 474 79 79  ::  0533 540 77 50  ::  Telefon: 0322 457 00 78 - 93  :: Fax: 0322 457 00 61
Adana Web Tasarım
TÜRKÇE English